Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
Her er du: Forsiden > ALLIED TELESYN

Vent venligst...

Klik her for at besøge vores hp eshop

 
Find blæk og
tonere til alle
printere
Find det
rigtige kabel

HP JetIntelligence 3 års garanti

ALLIED TELESYN Katalog

Søg
Viser 1-60 af 351 produkter 1 2 3 4 5 6 Næste
På lager Ikke på lager
164,-
 
Bestil
205,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
188,-
 
Bestil
235,-  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
No image
219,-
 
Bestil
273,75  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 17-07-2018
ALLIED TELESYN ENERGY STAR EXTERNAL POWER ADAP FOR ALL UNIVERSAL MEDIA CONVERTE ACCS
222,-
 
Bestil
277,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 30 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
SKU: AT-RKMT-J14
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
222,-
 
Bestil
277,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 17 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
SKU: AT-RKMT-J13
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 16  -  Hastighed: 0Mbps
287,-
 
Bestil
358,75  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
ALLIED TELESYN POWER ADAPT. AC EXT AT-TQ36-46 990-003882-60 ACCS
290,-
 
Bestil
362,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 30 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005842-60   IN PERP
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005842-60 IN PERP
SKU: AT-FS710/5E-60
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Gbps
308,-
 
Bestil
385,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 4 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN RKMT FOR AT-X210-9GT 990-003904-00                    IN CPNT
316,-
 
Bestil
395,-  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX INT PSU UK POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-30   IN PERP
316,-
 
Bestil
395,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50   IN PERP
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50 IN PERP
SKU: AT-FS710/5-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
340,-
 
Bestil
425,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ALLIED TELESYN 24V 20W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
SKU: ATMWMDR20/24
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
340,-
 
Bestil
425,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 26-07-2018
ALLIED TELESYN FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
359,-
 
Bestil
448,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 63 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN 8-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005844-60   IN PERP
ALLIED TELESYN 8-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005844-60 IN PERP
SKU: AT-FS710/8E-60
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
359,-
 
Bestil
448,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 26 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 5x GE AT-GS910/ 5E 5x 10/ 100/ 1000T est. PSU
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 5x GE AT-GS910/ 5E 5x 10/ 100/ 1000T est. PSU
SKU: AT-GS910/5E-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
410,-
 
Bestil
512,50  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
No image
434,-
 
Bestil
542,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 59 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN 100BASEFX 2KM 1310NM MULTI-MODE .
ALLIED TELESYN 100BASEFX 2KM 1310NM MULTI-MODE .
SKU: AT-SPFX/2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
444,-
 
Bestil
555,-  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
ALLIED TELESYN PREMIUM LICENSE FOR IE200 980-000450                       IN LICS
ALLIED TELESYN PREMIUM LICENSE FOR IE200 980-000450 IN LICS
SKU: AT-FL-IE2-L2-01
Produkt: License  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
444,-
 
Bestil
555,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
450,-
 
Bestil
562,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 6 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ALLIED TELESYN 48V 40W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
SKU: ATMWMDR40/48
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
451,-
 
Bestil
563,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 54 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASESX  500M
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASESX 500M
SKU: AT-SPSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
461,-
 
Bestil
576,25  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
ALLIED TELESYN STACKING CABLE1M F. AT-STACKXG
ALLIED TELESYN STACKING CABLE1M F. AT-STACKXG
SKU: AT-STACKXG/1-00
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
486,-
 
Bestil
607,50  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
ALLIED TELESYN 8-P 10/100TX INT PSU UK POWER UNMANAGED SWITCH 990-005845-30   IN PERP
486,-
 
Bestil
607,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1121 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit,  8xTP,
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit, 8xTP,
SKU: AT-GS910/8-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
486,-
 
Bestil
607,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 143 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN 8-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005845-50   IN PERP
ALLIED TELESYN 8-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005845-50 IN PERP
SKU: AT-FS710/8-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
529,-
 
Bestil
661,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN ATI Konverter, zbh.Wallmount 10er Pack
535,-
 
Bestil
668,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 43 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN 16-PORT 10/ 100MBPS UNMANAGED SWITCH IN
ALLIED TELESYN 16-PORT 10/ 100MBPS UNMANAGED SWITCH IN
SKU: AT-FS716L-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 16  -  Hastighed: 3,2Gbps
580,-
 
Bestil
725,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 45 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN At-spex 1000X modul sfp (2KM) MM
580,-
 
Bestil
725,-  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
No image
588,-
 
Bestil
735,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 16 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASELX  10km
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASELX 10km
SKU: AT-SPLX10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
591,-
 
Bestil
738,75  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 26-07-2018
ALLIED TELESYN AT-FL-IE3-L2-01
ALLIED TELESYN AT-FL-IE3-L2-01
SKU: AT-FL-IE3-L2-01
Produkt: License  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
594,-
 
Bestil
742,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 58 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN AT-6101GP POE PLUS INJECTOR
606,-
 
Bestil
757,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN 2 SLOT CONVERTEON CHASSIS W/ 1 EXTERNAL AC POWER ADAPTER ACCS
649,-
 
Bestil
811,25  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
ALLIED TELESYN DIN RAIL RACK MOUNT FOR ALL MEDIA CONVERTERS (10 BRACKETS) ACCS
682,-
 
Bestil
852,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 122 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
682,-
 
Bestil
852,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 231 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC101XL - 100Mbps
716,-
 
Bestil
895,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 15 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET ST-CONNECT IN
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET ST-CONNECT IN
SKU: AT-2711FX/ST-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
716,-
 
Bestil
895,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 57 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN L2 SWITCH UNMANAGED 24X 10/100TX EN
ALLIED TELESYN L2 SWITCH UNMANAGED 24X 10/100TX EN
SKU: AT-FS724L-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 4,8Gbps
716,-
 
Bestil
895,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 6 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN NIC 2711 FX/SC PCI-Express
ALLIED TELESYN NIC 2711 FX/SC PCI-Express
SKU: AT-2711FX/SC-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
720,-
 
Bestil
900,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 4 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC
ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC
SKU: AT-2711FX/LC-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
742,-
 
Bestil
927,50  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 02-01-2019
ALLIED TELESYN At-spsx 1000SX modul SFP, +TEMP
ALLIED TELESYN At-spsx 1000SX modul SFP, +TEMP
SKU: AT-SPSX/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
758,-
 
Bestil
947,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 12 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN AT-FS201 1X10/ 100TX 1X100FX, ST
758,-
 
Bestil
947,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 56 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN AT-FS202 1X10/ 100TX 1X100FX, SC
788,-
 
Bestil
985,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 35 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN Allied Telesis Switch 16x GE AT-GS910/ 16
ALLIED TELESYN Allied Telesis Switch 16x GE AT-GS910/ 16
SKU: AT-GS910/16-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 16  -  Hastighed: 1Gbps
796,-
 
Bestil
995,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 17-07-2018
No image
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J15 für 2 Geräte
SKU: AT-RKMT-J15
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
806,-
 
Bestil
1.007,50  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET MT IN
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET MT IN
SKU: AT-2711FX/MT-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
818,-
 
Bestil
1.022,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASETX  100M
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASETX 100M
SKU: AT-SPTX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
819,-
 
Bestil
1.023,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 48 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 16x FE AT-FS750/ 20 16x 100 TX+2 GT+2 SFP
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 16x FE AT-FS750/ 20 16x 100 TX+2 GT+2 SFP
SKU: AT-FS750/20-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 20  -  Hastighed: 100Mbps
822,-
 
Bestil
1.027,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN 10KM BI-DIRECTIONAL GBE SMF SFP 1310TX/ 1490RX - HOT SWAPPABLE IN
826,-
 
Bestil
1.032,50  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
No image
826,-
 
Bestil
1.032,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN AT-SPLX10 1000LX modul SFP, +TEMP
ALLIED TELESYN AT-SPLX10 1000LX modul SFP, +TEMP
SKU: AT-SPLX10/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
826,-
 
Bestil
1.032,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 4 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN AT-SP10TW1
ALLIED TELESYN AT-SP10TW1
SKU: AT-SP10TW1
Type: Cat7  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
833,-
 
Bestil
1.041,25  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
ALLIED TELESYN 8P IND UNMNG SWITCH 10BASE-T 100BASE-TX 990-005870-80         IN PERP
836,-
 
Bestil
1.045,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 96 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN 100BASEFX 15KM 1310NM SINGLE-MODE FIBRE IN
848,-
 
Bestil
1.060,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 26-07-2018
ALLIED TELESYN RED. POWER CABLE
879,-
 
Bestil
1.098,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 42 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX SC 990-004823-00                    IN CPNT
882,-
 
Bestil
1.102,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 25 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN SECURE  PCI-E X1 FAST ETHERNET FIBER (SC) ADAPTER  INCLUDES BOT IN
ALLIED TELESYN SECURE PCI-E X1 FAST ETHERNET FIBER (SC) ADAPTER INCLUDES BOT IN
SKU: AT-2712FX/SC-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
909,-
 
Bestil
1.136,25  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
ALLIED TELESYN PREMIUM LICENSE FOR IE300 980-000456                       IN LICS
ALLIED TELESYN PREMIUM LICENSE FOR IE300 980-000456 IN LICS
SKU: AT-FL-IE3-L3-01
Produkt: License  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
932,-
 
Bestil
1.165,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 22 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN WEB SMART SWITCH 8-PORT 10/ 100/ 1000TX W/ 2 SFP BAYS EN
ALLIED TELESYN WEB SMART SWITCH 8-PORT 10/ 100/ 1000TX W/ 2 SFP BAYS EN
SKU: AT-GS950/8-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
932,-
 
Bestil
1.165,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 24x FE AT-FS750/ 28 24x 100 TX+2 GT+2 SFP
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 24x FE AT-FS750/ 28 24x 100 TX+2 GT+2 SFP
SKU: AT-FS750/28-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 28  -  Hastighed: 100Mbps
934,-
 
Bestil
1.167,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ALLIED TELESYN SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC F/ 32-BIT PCI BUS SC             IN CTLR
Viser 1-60 af 351 produkter 1 2 3 4 5 6 Næste