Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
Her er du: Forsiden > BROCADE

Vent venligst...

Klik her for at besøge vores hp eshop

 
Find blæk og
tonere til alle
printere
Find det
rigtige kabel

HP JetIntelligence 3 års garanti

BROCADE Katalog

Søg
Viser 1-30 af 30 produkter
På lager Ikke på lager
292,-
 
Bestil
365,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
BROCADE Switch zub. ICX7150-C12P Rack Mount Kit
SKU: ICX7000-C12-RMK
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
563,-
 
Bestil
703,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 13 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE RFS-4010
BROCADE RFS-4010
SKU: RFS-4010-MTKT1U-WR
Produkt: Diverse
662,-
 
Bestil
827,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
BROCADE Switch zub. FRU,RACK MOUNT KIT,2 POST, ICX7750/ 7450/ 7250
SKU: ICX7000-RMK
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
684,-
 
Bestil
855,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 07-06-2018
No image
BROCADE Flush Mount Kit f 2 Post Racks f VDX6710
SKU: XBR-R000293
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
843,-
 
Bestil
1.053,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 1M 1-Pack
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 1M 1-Pack
SKU: 10G-SFPP-TWX-0101
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
894,-
 
Bestil
1.117,50  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 07-06-2018
No image
BROCADE 2 Post Railkit
SKU: XBR-000307
Produkt: Diverse
1.178,-
 
Bestil
1.472,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 3M 1-Pack
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 3M 1-Pack
SKU: 10G-SFPP-TWX-0301
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
1.397,-
 
Bestil
1.746,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 5M 1-Pack
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 5M 1-Pack
SKU: 10G-SFPP-TWX-0501
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
1.704,-
 
Bestil
2.130,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 07-06-2018
BROCADE Switch/ FRU SFP 1GE Copper 1Pk ROHS
BROCADE Switch/ FRU SFP 1GE Copper 1Pk ROHS
SKU: XBR-000190
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.787,-
 
Bestil
2.233,75  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 07-06-2018
No image
2.822,-
 
Bestil
3.527,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE Switch/ 1000Base-SX SFP Optic MMF LC
BROCADE Switch/ 1000Base-SX SFP Optic MMF LC
SKU: E1MG-SX-OM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
5.373,-
 
Bestil
6.716,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE ICX 7150 Compact Switch 12x 10/ 100/ 1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports,  2x 1G SFP
BROCADE ICX 7150 Compact Switch 12x 10/ 100/ 1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP
SKU: ICX7150-C12P-2X1G
Produkt: Ethernet PoE  -  Porte: 12  -  Hastighed: 1Gbps
5.373,-
 
Bestil
6.716,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE ICX 7150 Switch 24x 10/ 100/ 1000 ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports,  4x 1G SFP
BROCADE ICX 7150 Switch 24x 10/ 100/ 1000 ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 1G SFP
SKU: ICX7150-24-4X1G
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
7.352,-
 
Bestil
9.190,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE Switch zub. ICX 7450 4-port 1/10GbE SFP+ Module
BROCADE Switch zub. ICX 7450 4-port 1/10GbE SFP+ Module
SKU: ICX7400-4X10GF
Produkt: Modul  -  Porte: 4  -  Hastighed: 10Gbps
8.046,-
 
Bestil
10.057,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 17 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE ICX 6430 Switch 12-port 1G Compact (4 PoE+), 2X100M/1G SFP & 2X100M/1G
BROCADE ICX 6430 Switch 12-port 1G Compact (4 PoE+), 2X100M/1G SFP & 2X100M/1G
SKU: ICX6430-C12
Produkt: Ethernet PoE  -  Porte: 12  -  Hastighed: 1Gbps
8.054,-
 
Bestil
10.067,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 15 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
8.055,-
 
Bestil
10.068,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 6 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE ICX 7150 Switch 24x 10/ 100/ 1000 ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports,  2x 1G SFP and 2x 10G SFP+
8.814,-
 
Bestil
11.017,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 7 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE Switch zub. ICX 7450 4-port 1/10GbE 10GBase-T Copper Module
BROCADE Switch zub. ICX 7450 4-port 1/10GbE 10GBase-T Copper Module
SKU: ICX7400-4X10GC
Produkt: Modul  -  Porte: 4  -  Hastighed: 10Gbps
11.274,-
 
Bestil
14.092,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 10 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE ICX 7150 Switch 24x 10/ 100/ 1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports,  2x 1G SFP and 2x 10G SFP+
14.663,-
 
Bestil
18.328,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE ICX 7150 Switch 24x 10/ 100/ 1000 ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports,  4x 10G SFP+
BROCADE ICX 7150 Switch 24x 10/ 100/ 1000 ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports, 4x 10G SFP+
SKU: ICX7150-24-4X10GR
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
14.663,-
 
Bestil
18.328,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
BROCADE ICX 7250 Switch 24-port 1 GbE switch with 4x1GbE SFP uplink ports
SKU: ICX7250-24G
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
14.734,-
 
Bestil
18.417,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE 10GBASE-LR SFP+ optic LC
BROCADE 10GBASE-LR SFP+ optic LC
SKU: 10G-SFPP-LR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
15.394,-
 
Bestil
19.242,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 11 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE ICX 7250 Switch 24-port 1 GbE switch with 8x1GbE SFP+ (upgradeable to 10GbE)
BROCADE ICX 7250 Switch 24-port 1 GbE switch with 8x1GbE SFP+ (upgradeable to 10GbE)
SKU: ICX7250-24
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
18.785,-
 
Bestil
23.481,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE ICX 7150 Switch 48x 10/ 100/ 1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports,  2x 1G SFP and 2x 10G SFP+
18.785,-
 
Bestil
23.481,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE ICX 7150 Switch 48x 10/ 100/ 1000 PoE+ ports, 2x 1G RJ45 uplink-ports,  4x 1G SFP uplink ports upgradable to up to 4x 10G SFP+
33.671,-
 
Bestil
42.088,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
36.461,-
 
Bestil
45.576,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
38.789,-
 
Bestil
48.486,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 5 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE ICX 7250 Switch 48-port 1 GbE switch PoE+ 740W bundle with 2x1GbE/ 10GbE + 6x1GbE SFP+ (upgradeable to 10GbE)
44.428,-
 
Bestil
55.535,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 5 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE Switch/ 1000Base-LX SFP Optic 8 Pack SMF
BROCADE Switch/ 1000Base-LX SFP Optic 8 Pack SMF
SKU: E1MG-LX-OM-8
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
68.140,-
 
Bestil
85.175,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 07-06-2018
No image
BROCADE FRU SFP+ SWL 16G 25km 1 Pk
SKU: XBR-000258
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-30 af 30 produkter