Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
Her er du: Forsiden > BROCADE

Vent venligst...

Klik her for at besøge vores hp eshop

 
Find blæk og
tonere til alle
printere
Find det
rigtige kabel

HP JetIntelligence 3 års garanti

BROCADE Katalog

Søg
Viser 1-15 af 15 produkter
På lager Ikke på lager
480,-
 
Bestil
600,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE RFS-4010
BROCADE RFS-4010
SKU: RFS-4010-MTKT1U-WR
Produkt: Diverse
547,-
 
Bestil
683,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
804,-
 
Bestil
1.005,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 04-04-2019
BROCADE Fixed Rack Mount Kit f Switches
1.770,-
 
Bestil
2.212,50  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 26-03-2019
BROCADE Switch/ FRU SFP 1GE Copper 1Pk ROHS
BROCADE Switch/ FRU SFP 1GE Copper 1Pk ROHS
SKU: XBR-000190
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2.453,-
 
Bestil
3.066,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE Switch zub. ICX 7450 4-port 100M/1GbE SFP Module
BROCADE Switch zub. ICX 7450 4-port 100M/1GbE SFP Module
SKU: ICX7400-4X1GF
Produkt: Modul  -  Porte: 4  -  Hastighed: 100Mbps
6.852,-
 
Bestil
8.565,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 25-02-2019
BROCADE 16G FC SWL ( 1-pack )
BROCADE 16G FC SWL ( 1-pack )
SKU: XBR-000192
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
7.027,-
 
Bestil
8.783,75  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 26-03-2019
No image
BROCADE 8-Port Upg. License w 4GB
SKU: XBR-SMEDPOD4-01
Produkt: Licenser / software
7.444,-
 
Bestil
9.305,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 26-03-2019
No image
11.148,-
 
Bestil
13.935,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 26-03-2019
No image
BROCADE 8-Port Upg. License w 4GB
SKU: XBR-MIDRPOD-0002
Produkt: Licenser / software
13.616,-
 
Bestil
17.020,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 26-03-2019
No image
15.049,-
 
Bestil
18.811,25  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 26-03-2019
No image
22.290,-
 
Bestil
27.862,50  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 26-03-2019
No image
23.120,-
 
Bestil
28.900,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
BROCADE 1000Base-SX SFP optic 8 Pack MMF LC
BROCADE 1000Base-SX SFP optic 8 Pack MMF LC
SKU: E1MG-SX-OM-8
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
25.262,-
 
Bestil
31.577,50  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 26-03-2019
No image
71.070,-
 
Bestil
88.837,50  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 24-04-2019
No image
BROCADE FRU SFP+ SWL 16G 25km 1 Pk
SKU: XBR-000258
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-15 af 15 produkter