Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

EQUIP / Katalog

Viser 1-60 af 87 produkter
EQUIP 128863
Varenr.: 128863
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B
6,-
7,50  inkl. moms
På lager 20
EQUIP 128870
Varenr.: 128870
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A
6,-
7,50  inkl. moms
På lager 20
12,-
15,-  inkl. moms
På lager 3
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/Female 2.50m
Varenr.: 14708207
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 3.5mm
20,-
25,-  inkl. moms
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/Male 2.50m
Varenr.: 14708107
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 3.5mm
20,-
25,-  inkl. moms
EQUIP HighSpeed HDMI to microHDMI
Varenr.: 119309
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI D (Micro HDMI)
24,-
30,-  inkl. moms
På lager 7
28,-
35,-  inkl. moms
På lager 2
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
Varenr.: 118945
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DVI-A  -  Konnektor 2: VGA
32,-
40,-  inkl. moms
EQUIP USB 2.0 Kabel A->C M/M 1,0m Type C
Varenr.: 12888107
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C
40,-
50,-  inkl. moms
EQUIP USB 2.0 Kabel B->C M/M 1,0m Type C
Varenr.: 12888207
Type: USB  -  Konnektor 1: USB B  -  Konnektor 2: USB C
40,-
50,-  inkl. moms
EQUIP USB 2.0 Kabel MicroB->C M/M 1,0m Type C
Varenr.: 12888407
Type: USB  -  Konnektor 1: Micro-USB B  -  Konnektor 2: USB C
40,-
50,-  inkl. moms
EQUIP Powerkabel 220V Mickey Mouse 3-polet - Schuko
Varenr.: 112150
Type: Strøm  -  Konnektor 1: C5 kobling  -  Konnektor 2: C5 kobling
43,-
53,75  inkl. moms
EQUIP FO Duplex Jumper LC/SC 50/125µ
Varenr.: 255311
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
46,-
57,50  inkl. moms
På lager 1
EQUIP USB 2.0 Kabel C->C M/M 1,0m Type C
Varenr.: 12888307
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C
48,-
60,-  inkl. moms
EQUIP HDMI-Kabel Equip Typ A -> mini Typ C St/St 2,00m schwarz
Varenr.: 119307
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI C (Mini HDMI)
50,-
62,50  inkl. moms
EQUIP Fiber optik kabel SC-SC 50/125 1 m Orange
Varenr.: 253311
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC
51,-
63,75  inkl. moms
På lager 10
EQUIP 128398
Varenr.: 128398
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A
52,-
65,-  inkl. moms
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
Varenr.: 128292
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B
68,-
85,-  inkl. moms
70,-
87,50  inkl. moms
På lager 20
71,-
88,75  inkl. moms
På lager 20
EQUIP Fiber optik kabel LC-LC 62,5/125 3 m Orange
Varenr.: 254423
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
79,-
98,75  inkl. moms
På lager 7
EQUIP NWK ass Dose Cat5e / AP 1xRJ-4
Varenr.: 235111
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
81,-
101,25  inkl. moms
87,-
108,75  inkl. moms
På lager 20
88,-
110,-  inkl. moms
På lager 7
EQUIP RJ45 Kupplung 1-1 C6 ge
Varenr.: 121169
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
88,-
110,-  inkl. moms
92,-
115,-  inkl. moms
EQUIP Fiber optilk kabel SC-LC 50/125 10m
Varenr.: 254316
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
105,-
131,25  inkl. moms
På lager 13
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 10m
Varenr.: 133310
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A
140,-
175,-  inkl. moms
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/Female
Varenr.: 133336
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A
140,-
175,-  inkl. moms
EQUIP DisplayPort to VGA Adapter
Varenr.: 133435
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA
174,-
217,50  inkl. moms
EQUIP 100939
Varenr.: 100939
Strømforsyning: 0W  -  Type: Rack
188,-
235,-  inkl. moms
EQUIP USB C auf HDMI Kabel Stecker auf Stecker 1.8m schwarz
Varenr.: 133466
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
192,-
240,-  inkl. moms
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE
Varenr.: 40145507
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
218,-
272,50  inkl. moms
EQUIP Cable VGA Splitter 2port, 450MHz, UltraCompact, black
Varenr.: 332521
USB Porte: 0  -  Display porte: 0  -  HDMI porte: 0  -  Netværk: 0
233,-
291,25  inkl. moms
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
Varenr.: 133311
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A
272,-
340,-  inkl. moms
EQUIP Patchkabel Cat5e SF/UTP 100m LSOH
Varenr.: 40243307
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
295,-
368,75  inkl. moms
EQUIP Installationkabel Cat5e U/UTP 305m LSOH
Varenr.: 40145407
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
360,-
450,-  inkl. moms
Viser 1-60 af 87 produkter