Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
Her er du: Forsiden > GOOD CONNECTIONS

Vent venligst...

Klik her for at besøge vores hp eshop

 
Find blæk og
tonere til alle
printere
Find det
rigtige kabel

HP JetIntelligence 3 års garanti

GOOD CONNECTIONS Katalog

Søg
Viser 1-32 af 32 produkter
På lager Ikke på lager
38,-
 
Bestil
47,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
40,-
 
Bestil
50,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 5 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
45,-
 
Bestil
56,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 5 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS Network cable Cat7 SFTP blue 0,5m
SKU: 8070R-005B
Type: Cat7  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
45,-
 
Bestil
56,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
54,-
 
Bestil
67,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 10 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS Network cable Cat7 SFTP blue 1,0m
SKU: 8070R-010B
Type: Cat7  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
54,-
 
Bestil
67,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 5 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
60,-
 
Bestil
75,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 5 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS USB Kabel A -> micro B St/St 1.80m sw
SKU: 2510-MB02
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Micro-USB B
63,-
 
Bestil
78,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
68,-
 
Bestil
85,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 10 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
68,-
 
Bestil
85,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 5 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS Network cable Cat7 SFTP blue 2m
SKU: 8070R-020B
Type: Cat7  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
76,-
 
Bestil
95,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS HDMI-Kabel Ethernet A -> A St/St 2.00m sw 4K gold
SKU: 4514-020
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI A (Full size)  -  Connector 2: HDMI A (Full size)
90,-
 
Bestil
112,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 10 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS Network cable Cat7 SFTP green 3,0m
SKU: 8070R-030G
Type: Cat7  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
90,-
 
Bestil
112,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
90,-
 
Bestil
112,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS Network cable Cat7 SFTP blue 3,0m
SKU: 8070R-030B
Type: Cat7  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
92,-
 
Bestil
115,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
102,-
 
Bestil
127,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS Good Technology LW-601LC, LC, LC, Han/han, 1m
SKU: LW-601LC
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
104,-
 
Bestil
130,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS Good Technology LW-801SC, SC, SC, Han/han, Orange, Multi-mode
SKU: LW-801SC
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
104,-
 
Bestil
130,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS Adapter HDMI Typ A -> DVI(24+1) Bu/St
SKU: HDMI-DVI
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI A (Full size)  -  Connector 2: DVI-D
109,-
 
Bestil
136,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS LWL Cable LC-ST Multi OM2 1m
SKU: LW-801LT
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
110,-
 
Bestil
137,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
114,-
 
Bestil
142,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
122,-
 
Bestil
152,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS Patchkabel LWL Duplex OM1 SC/SC Multimode 2m
SKU: LW-602SC
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
126,-
 
Bestil
157,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 10 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS DisplayPort-Kabel 20pol -> 20pol St/St 2.00m mit Riegel bulk
SKU: 4810-020
Type: DisplayPort  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
134,-
 
Bestil
167,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 4 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
134,-
 
Bestil
167,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 5 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
137,-
 
Bestil
171,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 18 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
150,-
 
Bestil
187,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
184,-
 
Bestil
230,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS LWL Patchkabel ST -> ST 3.00m Multimode Duplex OM3
SKU: LW-803ST3
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
271,-
 
Bestil
338,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
384,-
 
Bestil
480,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS LWL Cable LC-LC Multi OM2 30m
SKU: LW-830LC
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
478,-
 
Bestil
597,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 5 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
495,-
 
Bestil
618,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
GOOD CONNECTIONS LWL Cable LC-LC Multi OM2 50m
SKU: LW-850LC
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
Viser 1-32 af 32 produkter