Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
Her er du: Forsiden > MICROOPTICS

Vent venligst...

Klik her for at besøge vores hp eshop

 
Find blæk og
tonere til alle
printere
Find det
rigtige kabel

HP JetIntelligence 3 års garanti

MICROOPTICS Katalog

Søg
Viser 1-9 af 9 produkter
På lager Ikke på lager
245,-
 
Bestil
306,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 73 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (erstatter HP JD493A ) - 1000Base-SX - for HP 1900, 1905, 1910...
250,-
 
Bestil
312,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 4 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
288,-
 
Bestil
360,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: Ubiquiti UF-MM-1G) - GigE
403,-
 
Bestil
503,75  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 14-06-2019
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax
SKU: MO-EX-SFP-10GE-DAC-1M
Produkt: Direct Attach Cable
619,-
 
Bestil
773,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MICROOPTICS MO-J9054C SFP 1310nm network
MICROOPTICS MO-J9054C SFP 1310nm network
SKU: MO-J9054C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
977,-
 
Bestil
1.221,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MICROOPTICS 10-GbE SFP+ LRM Trans
MICROOPTICS 10-GbE SFP+ LRM Trans
SKU: MO-SFP+2165H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.139,-
 
Bestil
1.423,75  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 28-05-2019
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, LC, SM
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, LC, SM
SKU: MO-C-S311X2-3CDL20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.234,-
 
Bestil
1.542,50  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 11-06-2019
No image
MICROOPTICS 10/ 100/ 1000M Media converter
SKU: MO-8110GMA-11-05-AL
Produkt: Mediekonvertere
2.263,-
 
Bestil
2.828,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
MICROOPTICS SFP+ 1.25G MM 850nm 550m, 20 pack
SKU: MO-UF-MM-1G-20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-9 af 9 produkter