Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
Her er du: Forsiden > MIKROTIK

Vent venligst...

Klik her for at besøge vores hp eshop

 
Find blæk og
tonere til alle
printere
Find det
rigtige kabel

HP JetIntelligence 3 års garanti

MIKROTIK Katalog

Søg
Viser 1-60 af 298 produkter 1 2 3 4 5 Næste
På lager Ikke på lager
32,-
 
Bestil
40,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 16 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
MIKROTIK Rackmount Kit for
SKU: RC-B-25-W
Produkt: Montering
32,-
 
Bestil
40,-  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
MIKROTIK K-50 locking kit wSAP and wAP
MIKROTIK K-50 locking kit wSAP and wAP
SKU: K50
Produkt: Montering
32,-
 
Bestil
40,-  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
MIKROTIK 5V power injector for USB(RB411UAHR)
36,-
 
Bestil
45,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 79 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT
SKU: QM
Produkt: Diverse
36,-
 
Bestil
45,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 13-12-2019
MIKROTIK quickMOUNT QM-X
40,-
 
Bestil
50,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 994 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK PoE Injector
MIKROTIK PoE Injector
SKU: RBPOE
Produkt: POE
44,-
 
Bestil
55,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Jumpercabel U.FL to N-F bulkh.
MIKROTIK Jumpercabel U.FL to N-F bulkh.
SKU: ACUFL
Produkt: Antenntilbehør
52,-
 
Bestil
65,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 4 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Rackmount ears set RB4011 ser.
MIKROTIK Rackmount ears set RB4011 ser.
SKU: K-65
Produkt: Montering
60,-
 
Bestil
75,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK ACOMNI 2.4GHz Dipole Antenna 5 dBi with RPSMA connectors! for BaseBox 2
68,-
 
Bestil
85,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 18-12-2019
MIKROTIK Zubehör MMCX-RPSMA pigtail
MIKROTIK Zubehör MMCX-RPSMA pigtail
SKU: ACMMCXRPSMA
Produkt: Antenntilbehør
68,-
 
Bestil
85,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 40 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Gigabit PoE injector
MIKROTIK Gigabit PoE injector
SKU: RBGPOE
Produkt: POE
68,-
 
Bestil
85,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 11 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK IP68 Outdoor case for GPeR
MIKROTIK IP68 Outdoor case for GPeR
SKU: GPER-IP67-CASE
Produkt: Kabelkomponenter
76,-
 
Bestil
95,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 154 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
SKU: QMP
Produkt: Diverse
76,-
 
Bestil
95,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 08-12-2019
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
SKU: QMP-LHG
Produkt: Diverse
76,-
 
Bestil
95,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 90 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT extra, QME
84,-
 
Bestil
105,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 06-12-2019
MIKROTIK 5v 1A power suply
MIKROTIK 5v 1A power suply
SKU: 5VPOW
Produkt: Strøm
84,-
 
Bestil
105,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 20-11-2019
MIKROTIK DINrail PRO kit for LtAP mini
MIKROTIK DINrail PRO kit for LtAP mini
SKU: DRP-LTM
Produkt: Montering
84,-
 
Bestil
105,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 15 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK GPS antenna w/SMA connector
MIKROTIK GPS antenna w/SMA connector
SKU: ACGPSA
Hastighed: 0Mbps  -  Type: Antenne
84,-
 
Bestil
105,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 6 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK 24V Powersupply
MIKROTIK 24V Powersupply
SKU: 18POW
Produkt: Diverse
96,-
 
Bestil
120,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Zubehör Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
98,-
 
Bestil
122,50  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
MIKROTIK Jumpercabel MMCX to N-F bulkh.
MIKROTIK Jumpercabel MMCX to N-F bulkh.
SKU: ACMMCX
Type: Antenne  -  Konnektor 2: N-Type
116,-
 
Bestil
145,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 06-12-2019
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/MMCX Connector
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/MMCX Connector
SKU: AC/SWIM
Produkt: Antenntilbehør
128,-
 
Bestil
160,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 7 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Wall mount kit f. RM4011 Serie
MIKROTIK Wall mount kit f. RM4011 Serie
SKU: WMK4011
Produkt: Montering
132,-
 
Bestil
165,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 20-12-2019
MIKROTIK GPEN PoE injector
MIKROTIK GPEN PoE injector
SKU: GPEN11
Produkt: POE
148,-
 
Bestil
185,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 20-12-2019
MIKROTIK Simple metallic mount f LHG
MIKROTIK Simple metallic mount f LHG
SKU: LHGMOUNT
Produkt: Antenntilbehør
148,-
 
Bestil
185,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 20-11-2019
MIKROTIK RouterBOARD GESP Surge Protect
152,-
 
Bestil
190,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 10 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Wireless out of band
MIKROTIK Wireless out of band
SKU: WOOBM-USB
Hastighed: 54Mbps  -  Type: Adapter
162,-
 
Bestil
202,50  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/U.FL
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/U.FL
SKU: ACSWI
Produkt: Antenntilbehør
168,-
 
Bestil
210,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
SKU: CA411-711
Produkt: Antenntilbehør
168,-
 
Bestil
210,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 12 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
SKU: CA150
Produkt: Antenntilbehør
194,-
 
Bestil
242,50  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 23-11-2019
MIKROTIK 48V powersuppply
MIKROTIK 48V powersuppply
SKU: 48POW
Produkt: Diverse
196,-
 
Bestil
245,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK 24v 4A internal PSU
MIKROTIK 24v 4A internal PSU
SKU: 24V4APOW
Produkt: Diverse
197,-
 
Bestil
246,25  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 18-11-2019
MIKROTIK mUPS Gigabit PoE injector with
200,-
 
Bestil
250,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK cAP lite with AR9533 650MHz CPU 64MB RAM Factory Sealed
MIKROTIK cAP lite with AR9533 650MHz CPU 64MB RAM Factory Sealed
SKU: RBcAPL-2nD
Hastighed: 54Mbps  -  Type: Adgangspunkt
200,-
 
Bestil
250,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 22 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G MM 550m 850nm
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SKU: S-85DLC05D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
200,-
 
Bestil
250,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 29-11-2019
MIKROTIK Gigabit Passive Eth Repeater
MIKROTIK Gigabit Passive Eth Repeater
SKU: GPER
Produkt: Diverse
200,-
 
Bestil
250,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 06-12-2019
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
SKU: 24V2APOW
Produkt: Diverse
200,-
 
Bestil
250,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 16 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK 24V 1,6A high power
MIKROTIK 24V 1,6A high power
SKU: 24HPOW
Produkt: Diverse
203,-
 
Bestil
253,75  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 20-12-2019
MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G
MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G
SKU: Q+DA0001
Produkt: Direct Attach Cable
203,-
 
Bestil
253,75  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 20-12-2019
MIKROTIK 12v 5A internal power supply
203,-
 
Bestil
253,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SKU: S-31DLC20D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
205,-
 
Bestil
256,25  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 20-12-2019
MIKROTIK PWR-Line 7400, European plug
MIKROTIK PWR-Line 7400, European plug
SKU: PL7400
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Elnettet  -  Tilslutning: Strøm / Ethernet  -  Porte: 1
206,-
 
Bestil
257,50  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 05-12-2019
MIKROTIK mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna
MIKROTIK mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna
SKU: MTAO-LTE-5D-SQ
Hastighed: 54Mbps  -  Type: Modem
208,-
 
Bestil
260,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 9 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Precision alignment metallic
MIKROTIK Precision alignment metallic
SKU: SOLIDMOUNT
Produkt: Montering
208,-
 
Bestil
260,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Zubehör RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
MIKROTIK Zubehör RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
SKU: S-RJ01
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
208,-
 
Bestil
260,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 14 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 1m
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 1m
SKU: S+DA0001
Produkt: Direct Attach Cable
216,-
 
Bestil
270,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 06-12-2019
MIKROTIK hAP mini with 650MHz CPU 32MB RAM 3xLAN Factory Sealed
MIKROTIK hAP mini with 650MHz CPU 32MB RAM 3xLAN Factory Sealed
SKU: RB931-2nD
Ekspertanmeldelser: 3 anmeldelser
Hastighed: 54Mbps  -  Type: Adgangspunkt
216,-
 
Bestil
270,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 22-12-2019
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
SKU: CA433U
Produkt: Antenntilbehør
216,-
 
Bestil
270,-  inkl. moms
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager No products in stock at special price. Estimated delivery date is unknown.
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
SKU: CA800
Produkt: Antenntilbehør
228,-
 
Bestil
285,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 9 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
MIKROTIK WISP AP (level 4) licence
SKU: SWL4
Produkt: Licenser / software
232,-
 
Bestil
290,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 17-11-2019
MIKROTIK Ethernet insulator spare
MIKROTIK Ethernet insulator spare
SKU: Eth insulator
Produkt: Diverse
238,-
 
Bestil
297,50  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 18-12-2019
MIKROTIK home Access Point lite (hAP Lite), 2, 4 GHz, mit To
244,-
 
Bestil
305,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 6 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
MIKROTIK RB493/192 indoor case
MIKROTIK RB493/192 indoor case
SKU: CA493
Produkt: Antenntilbehør
248,-
 
Bestil
310,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 10-01-2020
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C47DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
248,-
 
Bestil
310,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 10-01-2020
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C61DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
248,-
 
Bestil
310,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 10-01-2020
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C59DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
248,-
 
Bestil
310,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 10-01-2020
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C57DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
248,-
 
Bestil
310,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 10-01-2020
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C53DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
248,-
 
Bestil
310,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 10-01-2020
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C51DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
248,-
 
Bestil
310,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare 0 vare(r) på lager til angitt specialpris. ETA 10-01-2020
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C55DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-60 af 298 produkter 1 2 3 4 5 Næste