Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv
Her er du: Forsiden > ZTE

Vent venligst...

Klik her for at besøge vores hp eshop

 
Find blæk og
tonere til alle
printere
Find det
rigtige kabel

HP JetIntelligence 3 års garanti

ZTE Katalog

Søg
Viser 1-60 af 73 produkter 1 2 Næste
På lager Ikke på lager
122,-
 
Bestil
152,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
198,-
 
Bestil
247,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
205,-
 
Bestil
256,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
250,-
 
Bestil
312,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
317,-
 
Bestil
396,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE CPE Wireless N VDSL2 Gateway H168N
SKU: 180000374872
Hastighed: 300Mbps  -  Type: Modem
324,-
 
Bestil
405,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ZTE OPT 320 zub. XA10 C320 basic software package
332,-
 
Bestil
415,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 9 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
352,-
 
Bestil
440,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
445,-
 
Bestil
556,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Switch Module SFP 1000BASE-SX LC
SKU: 180000018568
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
468,-
 
Bestil
585,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 10 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
499,-
 
Bestil
623,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Switch Module SFP 1000BASE-LX LC 10km
SKU: 180000018572
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
542,-
 
Bestil
677,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
549,-
 
Bestil
686,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
552,-
 
Bestil
690,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Interface Card for 5950 Serie 4-port 1GB SFP RJ45 59-4GE-SF
SKU: 180000211310
Produkt: Modul  -  Porte: 4  -  Hastighed: 1Gbps
559,-
 
Bestil
698,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Switch Module SFP 1000BASE-T (RJ-45) TP
SKU: 180000018564
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
565,-
 
Bestil
706,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE MF920 V4 WIFI ROUTER WHITE LTE
SKU: MF920 V4
Hastighed: 600Mbps  -  Type: Router
572,-
 
Bestil
715,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ZTE LTE ROUTER MF920V WIFI / LTE                       IN PERP
575,-
 
Bestil
718,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 11 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
586,-
 
Bestil
732,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
626,-
 
Bestil
782,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 19 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
644,-
 
Bestil
805,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 5 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
653,-
 
Bestil
816,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ZTE Blade A520, 12,7 cm (5""), 16 GB, 13 MP, Android, 7.0 Nougat, Sølv
ZTE Blade A520, 12,7 cm (5""), 16 GB, 13 MP, Android, 7.0 Nougat, Sølv
SKU: 126664701103
Ekspertanmeldelser: 2 anmeldelser
Skærmstørrelse: 5"  -  Vægt: 130g  -  OS: Android 7.x  -  Farve: Sølv  -  Operator lock: Nej  -  Kapacitet: 16GB  -  Model: ZTE Blade A520  -  Dual sim: Ja
676,-
 
Bestil
845,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
710,-
 
Bestil
887,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 5 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
713,-
 
Bestil
891,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE 5950 8x GE Interface Modul 5950-8GE-SF
SKU: 180000355313
Produkt: Modul  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
765,-
 
Bestil
956,25  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 24-05-2019
ZTE Blade A530 dunkelblau
ZTE Blade A530 dunkelblau
SKU: 40-37-6172
Skærmstørrelse: 5,4"  -  Vægt: 141g  -  OS: Android 8.1  -  Farve: Blå  -  Operator lock: Nej  -  Kapacitet: 16GB  -  Model: ZTE Blade A530  -  Dual sim: Ja
765,-
 
Bestil
956,25  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 24-05-2019
ZTE Blade A530 schwarz
ZTE Blade A530 schwarz
SKU: 40-37-6171
Skærmstørrelse: 5,4"  -  Vægt: 141g  -  OS: Android 8.1  -  Farve: Sort  -  Operator lock: Nej  -  Kapacitet: 16GB  -  Model: ZTE Blade A530  -  Dual sim: Ja
784,-
 
Bestil
980,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
855,-
 
Bestil
1.068,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Interface Module for 59xxE Serie 4-port SFP Clock 59EC-4GE-SFP-C
SKU: 180000174353
Produkt: Modul  -  Porte: 4  -  Hastighed: 1Gbps
873,-
 
Bestil
1.091,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 16 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
878,-
 
Bestil
1.097,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
906,-
 
Bestil
1.132,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ZTE Blade A512 - Black
ZTE Blade A512 - Black
SKU: 20996
Skærmstørrelse: 5,2"  -  OS: Android  -  Farve: Sort  -  Operator lock: Nej  -  Kapacitet: 16GB  -  Model: ZTE Blade A512
915,-
 
Bestil
1.143,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 6 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
929,-
 
Bestil
1.161,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Interface Card for 5950 Serie 4-port 1GB SFP RJ45 (type M) 59-4GE-SF-M
SKU: 180000211311
Produkt: Modul  -  Porte: 4  -  Hastighed: 1Gbps
963,-
 
Bestil
1.203,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
968,-
 
Bestil
1.210,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 9 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Interface Module for 5952 Serie 8x SFP Slot RS-59EC-8GE
SKU: 180000018397
Produkt: Modul  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
973,-
 
Bestil
1.216,25  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 24-05-2019
ZTE Blade A6 black 32GB
ZTE Blade A6 black 32GB
SKU: 126668801015
Ekspertanmeldelser: 5 anmeldelser
Skærmstørrelse: 5,2"  -  Vægt: 160g  -  OS: Android 7.0  -  Farve: Sort  -  Operator lock: Nej  -  Kapacitet: 32GB  -  Model: ZTE Blade A6  -  Dual sim: Ja
1.018,-
 
Bestil
1.272,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE G.FAST GPON ONU Transceiver Asymmetrical
SKU: 180000343123
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
1.168,-
 
Bestil
1.460,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
1.268,-
 
Bestil
1.585,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
1.338,-
 
Bestil
1.672,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
1.387,-
 
Bestil
1.733,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
1.705,-
 
Bestil
2.131,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
ZTE Blade A6 silver 32GB
ZTE Blade A6 silver 32GB
SKU: 126668801016
Ekspertanmeldelser: 5 anmeldelser
Skærmstørrelse: 5,2"  -  Vægt: 160g  -  OS: Android 7.0  -  Farve: Sølv  -  Operator lock: Nej  -  Kapacitet: 32GB  -  Model: ZTE Blade A6  -  Dual sim: Ja
1.760,-
 
Bestil
2.200,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
1.767,-
 
Bestil
2.208,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Switch 10GB Modul 10GB SFP+ (MMF300m/ 850nm LC)
SKU: 180000018596
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.918,-
 
Bestil
2.397,50  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 09-07-2019
ZTE 10.1 Win10 4G/LTE Tablet Black
ZTE 10.1 Win10 4G/LTE Tablet Black
SKU: W105
Skærmstørrelse: 10,1"  -  Opløsning: 1280 x 800  -  Vægt: 650g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Windows 10 Home  -  Kapacitet: 32GB
2.149,-
 
Bestil
2.686,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 3 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Switch managed 10x GE RJ45 + 2x GE SFP, 5250-12TC
SKU: 180000306829
Produkt: Ethernet  -  Porte: 10  -  Hastighed: 1Gbps
2.176,-
 
Bestil
2.720,-  inkl. moms
Ikke på lager ETA ETA ETA Bestillingsvare No products in stock at special price. Estimated delivery date is 30-07-2019
ZTE 10.1 Win10 4G/LTE Tablet Black kboa
ZTE 10.1 Win10 4G/LTE Tablet Black kboa
SKU: W105K
Skærmstørrelse: 10,1"  -  Opløsning: 1280 x 800  -  Vægt: 650g  -  Mobilt bredbånd: Ja  -  OS: Windows 10 Home  -  Kapacitet: 32GB
2.478,-
 
Bestil
3.097,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
2.662,-
 
Bestil
3.327,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 19 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
2.730,-
 
Bestil
3.412,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 8 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
2.994,-
 
Bestil
3.742,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Switch 24x10/ 100/ 1000 RJ45 + 2x Gigabit SFP + 2x Gigabit Combo SFP 5250-28TC-H-AC
SKU: 180000145156
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
3.093,-
 
Bestil
3.866,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE G.FAST ZXA10 9852G system software
SKU: 180000335109
Produkt: Licenser / software
3.326,-
 
Bestil
4.157,50  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Interface Card for 5950 Serie 40GB Minisas port Stacking 59-2L-SK
SKU: 180000211314
Produkt: Modul  -  Porte: 2  -  Hastighed: 40Gbps
3.556,-
 
Bestil
4.445,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 2 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE 5250 4-Port 10GE SFP+ Modul, 52-4XG-SF
SKU: 180000152293
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3.673,-
 
Bestil
4.591,25  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 20 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
3.735,-
 
Bestil
4.668,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Switch Module XFP-10G-S10K
SKU: XFP-10G-S10K
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3.744,-
 
Bestil
4.680,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
3.863,-
 
Bestil
4.828,75  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 16 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE 5950 8x XG Interface Modul 5950-8XG-SF 8X 10Gbit SFP+
SKU: 180000355314
Produkt: Modul  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
4.620,-
 
Bestil
5.775,-  inkl. moms
På lager På lager I butik På fjernlager 1 stk tilgængelig product(s) in stock at special price.
No image
ZTE Switch 20x10/ 100/ 1000 RJ45 + 4x Gigabit Combo + 1x Expansion 5250-28TM-H
SKU: 180000187434
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
Viser 1-60 af 73 produkter 1 2 Næste