Hewlett Packard Enterprise 300-GB 12G SAS 15 K o/m SFF (2.5") SC Enterprise-harddisk med 3 års garanti
|
|
Hewlett Packard Enterprise 300-GB 12G SAS 15 K o/m SFF (2.5") SC Enterprise-harddisk med 3 års garanti
|
Beskrivelse
Specifikationer
Relaterede produkter
Med HP's SAS Enterprise- og Midline-harddiske understøttes programmer baseret på høje transaktionsniveauer – en leveringsdygtig løsning. Udbydes af HP som både hot-plug- og ikke-hot-plug-enheder. HP's SAS Enterprise- og Midline-harddiske leveres i branchestandardstørrelserne 2,5" (SFF) og 3,5" (LFF) og fås i forskellige kapacitetspunkter til opfyldelse af en lang række behov. SAS-interfacet blev designet og udviklet med henblik på datalagring med høj tilgængelighed i virksomhedsklassen, hvor ydelse, driftssikkerhed og dataintegritet er afgørende.
Ydelse og driftsikkerhed til flere applikationsmiljøer
• Stor driftssikkerhed for missionskritiske applikationer.
| Copyrightmeddelelse | © Copyright 2015 Hewlett-Packard Development Company, L.P. |
| Mindste produktmål (B x D x H) | 7,25 x 8,75 x 5,5 in |
| Vægt | 0,45 kg |
| Garanti | SAS Enterprise-harddiskene er omfattet af en begrænset garanti på 3 år, uanset garantiperioden for det system, som de er installeret i. SAS Midline-harddiskene er omfattet af en begrænset garanti på 1 år, uanset garantiperioden for det system, som de er installeret i. |
Hewlett Packard Enterprise DL380 Gen9 E5-2690v3
Type: Stativ (2U)
-
CPU-familie: Intel® Xeon E5 v3
-
Processor: E5-2690V3
-
Antal installerede processorer: 2
-
Max processorer: 2
-
Max diske: 8
-
Installeret memory: 32GB
-
Max memory: 1.5TB
-
Model: HPE Proliant DL-series
-
Redundant PSU: Ja
-
Garanti / Måneder: 36
-
CTO / BTO: Nej
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Gen9
Type: Stativ (2U)
-
CPU-familie: Intel® Xeon E5 v3
-
Processor: E5-2690V3
-
Max processorer: 2
-
Max diske: 8
-
Installeret memory: 32GB
-
Max memory: 1.5TB
-
Model: HPE Proliant DL-series
-
Redundant PSU: Ja
-
Garanti / Måneder: 36
-
CTO / BTO: Nej
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.