HP Z6/8 Rail Rack Kit Flush
|
|
HP Z6/8 Rail Rack Kit Flush
|
Beskrivelse
Specifikationer
Relaterede produkter
Den nyeZ6 /Z8-rackmonteringskit har mange fleksible monteringsmuligheder til arbejdsstationen. Systemet kan være installeret i standardpositionen eller flugte med forsiden af racket, så pladsen udnyttes bedre.
| Copyrightmeddelelse | Produktet kan afvige fra de viste billeder. © 2015 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Oplysningerne i dette dokument kan ændres uden varsel. Specifikke egenskaber kan variere fra model til model. De eneste garantier for HP-produkter og -services findes i de erklæringer om begrænset garanti, der følger med de pågældende produkter og services. Intet heri udgør eller må tolkes som en yderligere garanti. HP er ikke ansvarlig for tekniske eller redaktionelle fejl eller udeladelser i dette dokument. |
| Billeder - juridisk ansvarsfraskrivelse | Billedet kan variere fra det reelle produkt |
| Pakkemål (B x D x H) | 810 x 225 x 45 mm |
| Antal kartoner pr. pallelag | 5 |
| Antal lag på palle | 49 |
| Antal pr. palle | 245 |
| Kassens indhold | HP z6/8 justerbart skinnesæt i flush-monteringskit; Dokumentation |
PC & Bærbare / Stationære PC´er
HP 600PD TWR i54570 500G 4.0G 28
Form Factor: Tårn
-
Processor: Intel® Core™ i5
-
Antal processorer: 1
-
Diskret grafik: Ikke tilgængelig
-
HDD: 500GB
-
SSD / Flash: 0GB
-
Memory: 4GB
-
OS: Windows 7 Pro
-
Model: HP ProDesk 600
-
CTO / BTO: Nej
-
CPU Model: i5-4570
-
Bæredygtighed: ENERGY STAR
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.